Lazer Epilasyon

COMBINED DIODE ICE S LASER

Hepsi Bir Arada, Çok Pakette..

755nm, 808nm, ve 1064nm Combined Diode Ice S Lazer Epilasyonda üçlü dalga boyu aynı anda epilasyon imkanı.

Amerikan FDA Onaylı Combined Diode Ice S dünyada son jenerasyon olarak kabul edilen üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma imkanı sağlar.

Alexandrite, Diode ve ND-Yag dalga boylarını uygulama esnasında eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atar, en zor ve en açık renkli kıllarda da çok etkili bir sistemdir.

Başlıkların içinde bulunan 10 adet diode barı her biri 160w dan toplamda 1600W güce sahiptir.

Başlıkta bulunan -5 derece soğutma ile hasta konforu yüksek kısa süreli acısız ve ağrısız seans imkanı sağlar.

Bu yeni teknoloji sayesinde lazer epilasyonda tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek, tek platform olma özelliğini de elinde bulunduran bir teknolojidir.

NANOMETRE

FONKSİYONLARI

KLİNİK SONUÇLARI

755nm

755nm / Alenxander Laser

Beyaz ten ince tüyler

808nm

808nm / 810nm Diode Laser

Tüm cilt tiplerinde uygulanır

1064nm

1064nm ND:Yag LongPulse Laser

Siyah kıllarda ve koyu tende uygulanır

İstemediğiniz tüylerinizden, son teknoloji ürünü “Alexandrite, Diode ve nd:yag Lazer” cihazının uygulandığı yöntemle, diğer lazer uygulamalarına oranla ortalama 2-3 seans daha az sürede ve ciltte lezyon oluşmadan kurtulmak mümkün.

Tekli sistemlere oranla, üç lazer tipinin bir arada uygulanabildiği sistem sayesinde, hem seans sayısı azalıyor, hem daha düşük dozda ve daha etkin tedavi imkanı sağlanıyor, ağrı hissi daha az oluyor hem de kılcal damarların diğer sistemlere oranla daha etkin tedavi edilmesi mümkün olabiliyor. Bunların dışında uygulama etkin dozlara daha düşük enerjilerle ulaşılmasından dolayı uygulama sırasında ve sonrasında ciltte yan etki oluşma olasılığı minimuma iniyor.


Şu an en son sistemde tüm dünyada yapılan çalışmalar, epilasyonda kombine sistemlerin çok daha başarılı olduğunu göstermiştir. Üç farklı lazerin aynı anda atışlarını yapma özelliğine sahip Alexandrite Diode ve nd:yag Lazer kombinasyonlu cihazlar, son teknolojinin sağlık sektörüne sunduğu çok önemli bir gelişme. Bu sayede, tek bir cihazdan aynı atış içinde üç farklı lazer uygulanabiliyor. Alexandrite Diode ve nd:yag Lazer kombinasyonları ile yapılan uygulamalarda sonuçlar, son derece başarılı oluyor.

Kombine sistemle başarı oranı yükseliyor

Alexandrite lazer, açık tenli ancak rengi koyu kıl yapısına sahip olan hastalarda çok başarılı sonuçlar veriyor. nd:yag Lazer ise ten rengi daha koyu olan hastalara uygulanıyor. DiodeLazer her türlü cilt ve kıl yapısında başarılı sonuçlar veriyor.

Alexandrite lazer, kılın rengine odaklı olurken nd:yag Lazer kıla siyah rengi veren melanini ve kıl kökünde kanlanmayı sağlayan kanda bulunan hemoglobini görüyor. Kombine sistemin bir arada bulunduğu cihazda hem renginden dolayı kılın kendisi hem de kıl kökündeki damar görülerek yakılma işlemi yapıldığından epilasyonda başarı oranı çok yüksek oluyor. Uygulama ile herhangi bir kılın atlanması mümkün olmuyor.

Tekli cihazlarla uygulanan lazer sistemleri ile 3 lü kombine Diode ICE S lazer karşılaştırıldığında, öne çıkan avantajlar şunlardır;

 1. Diğer tekniklerle yapılan uygulamalara oranla 2-3 seans azalıyor.

 2. Dozajlama açısından kombine sistemde daha düşük dozda ve daha etkin tedavi imkanı sağlanıyor.

 3. Uygulama sırasında ve sonrasında ağrı hissi diğer yöntemlere oranla daha az oluyor.

 4. Kıl köklerinin yakılması dışında kılcal damarların da tedavi şansı doğuyor.

 5. Diğer sistemlerde tüm vücut epilasyonu tek seans süresi 2 saati bulurken, kombine sistemde cihaz daha hızlı çalıştığından ve kılı kolay gördüğünden dolayı ortalama bir saatte bitiyor.

 6. Uygulamada düşük doz lazer uygulandığında etkin sonuç alınamazken, yüksek doz uygulandığında da ciltte reaksiyona yol açabilirken; kombine sistemle yapılan uygulamalarda risksiz bir şekilde yüksek dozda lazer yapılabiliyor ve ciltte herhangi bir lezyon oluşmuyor.

 7. İnce kıl yapısı olan kişilerde ve bitmeyen yüz tüylerinde uygulandığında kombine sistem, diğer tekli sistemlere oranla çok yüksek bir başarı gösteriyor.

Kıbrıs Burun Estetiği (Rinoplasti)

Medipark Kliniği, Mağusa

Cerrahi Estetik, Ameliyat, Operasyon

Kıbrıs KBB, Botoks ve Yüz Dolgusu Tedavi İşlemleri

Kıbrıs, Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun Cerrahisi

Mustafa Balcıoğlu

Burun estetiği konusunda deneyimli doktor

Rinoplasti doktoru

Rinoplasti uzmanı

Rinoplasti ameliyati

Burun ucu estetiği

çocuk kulak burun boğaz

kulak estetiği

horlama ve uyku apnesi

Bademcik Ameliyatı

 1. Kıbrıs burun estetik uzmanı

 2. Kıbrıs rinoplasti

 3. north cyprus rhinolopasty

 4. Kıbrıs kulak burun boğaz hastalıklarıKıbrıs Tüp Bebeğim

Girne Tüp Bebek Merkezi

Bicare Sigorta